• Podziękowanie

• Pani Marto - dziękujemy pięknie. Wszystkim dzieciom z Ukrainy, którym nie dane było kontynuować nauki w naszej szkole, życzymy wielu sukcesów, ale nade wszystko odnalezienia ciepłego miejsca wśród dobrych ludzi.

• Zwiastuny wiosny

• Jeszcze miesiąc zimy, ale wiosna daje już o sobie znać. Żonkile już wystartowały.

• Jubileusz 20-lecia pracy zawodowej

• Dziś Wójt Gminy Potęgowo Pan Dawid Litwin wraz z Dyrektorem Szkoły Panem Leszkiem Domaszk wręczył podziękowanie Panu Piotrowi Mazurek za 20 lat rzetelnej i uczciwej pracy.

Cała społeczność szkolna dziękuje Panu Piotrowi za trud, zaangażowanie i pogodę ducha. Życzymy wytrwałości, satysfakcji z wykonywanej pracy, zdrowia oraz spełnienia wszelkich marzeń.

• Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

• Kibicujemy Martynie Ruszała i Filipowi Malinowskiemu z klasy 7b, którzy w dniu dzisiejszym podeszli do testu Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego. Gratulujemy, że znaleźliście się wśród najlepszych naszego województwa. Opiekunom/Rodzicom dziękujemy za wsparcie.

• Wycieczka do kina

• Dziś uczniowie z klasy 7a, 8a i 6b wybrali się na wycieczkę do kina Fragata w Lęborku na film "Akademia pana Kleksa".

Wycieczka do kina była nie tylko doskonałą rozrywką, ale także inspirującym doświadczeniem. Dzięki temu filmowi przekonaliśmy się, że czasami warto oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w magiczny świat wyobraźni oraz uwierzyć we własne umiejętności

• Drodzy Uczniowie!

Z okazji ferii zimowych życzymy Wam wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zimowego. Wiemy, że czekaliście na nie z utęsknieniem. Przed Wami dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku. Bawcie się dobrze, korzystajcie z uroków zimy, zadbajcie o kondycję fizyczną.

Mamy nadzieję, że zasady, o których Wam przypominamy, będą doskonałym kierunkowskazem gwarantującym bezpieczne spędzenie ferii zimowych.

• Spotkanie z policjantem

• Kto, jak nie nasza pani dzielnicowa, Natalia Kleba, wytłumaczy dzieciom, jak bezpiecznie spędzić ferie? Dziękujemy za kolejne odwiedziny i cenne rady na ten zimowy czas odpoczynku.

• Zebrania z rodzicami 14.02.2024r.

• Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

14 lutego zapraszamy na zebrania z rodzicami o godz. 17.15.

• W tym dniu o godz.16.30 będą mieli również Państwo możliwość spotkania z Dyrektorem "Tokarnii" ze Słupska.
            • Szkoła ta oferuje naukę wielu zawodow, jak również daje szansę praktycznego ich poznania. Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się Państwo podczas rozmowy, na którą serdecznie zapraszamy.
          • Dzień Babci i Dziadka

• Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu - miesiącu pełnym chłodnych, szarych dni - jednak urok, jaki niesie ze sobą ten dzień, wprowadza wszystkich w magiczny nastrój. W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność.

Dzisiejsza uroczystość  odbyła się w Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie.  Przedstawienie pt. "Rzepka" oraz występy przygotowały oddziały przedszkolne oraz klasy 1-3 wraz ze swoimi paniami.

Dziadkowie podziwiali występy swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryjąc przy tym wzruszenia. W niejednym oku zakręciła się łza i serce mocniej zabiło.

• Zebrania z rodzicami - odwołane!

• Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

Z uwagi na wysoką absencję wśród nauczycieli, spotkania z rodzicami zaplanowane na 24 stycznia (środa), zostają odwołane. O terminie zebrania poinformujemy wkrótce.

• Rekrutacja 2024/2025

• Wnioski i dokumenty do pobrania niezbędne w procesie rekrutacji na rok szkolny 2024/2025